Teröre ikrar terörist yapar

Teröre ikrar terörist yapar

Sağlıkçılarımız çoğu zaman eksik malzemelerle yetersiz iş sağlığı ve güvenliği şartlarında ölüm tehditi altında görev yapmaktadır. Ölen sağlıkçılarımız 'şehit', savaştıkları korana da 'meslek hastalığı' kategorisi'ne alınmalıdır.

Sağlık çalışanlarına yapılanlara sessiz kalmayı sindiremiyorum ses verenlerle birlikte olmayı seçiyorum. 

Şimdilerde de aşı denemelerine gönüllü oluyorlar sağlık çalışanları, bazen kendi hayatlarını en çokta halkın hayatını kurtarmak, çaresizliğe  çare olmak için çalışırken ölüyorlar, şehit olmanın tam hakkını veriyorlar ama  bırakın ülke insanları için savaşırken şehit olan sağlıkçılarımızı, 'şehit kategorisi' ne almayı, 'KORANA MESLEK HASTALIĞI OLSUN' talepleri insafsızca  terörist eylem olarak nitelendiriliyor.

Yapılan psikolojik terörün ölen hasta yakınlarında vücut bulmasıyla saldırılara uğrayan  tüm sağlık çalışanlarımızın TTB nezdinde insani isteklerinin arkasında olmamak insani değildir.

Ortada bir terör varsa sağlıkçılara yapılandır. Bir terörist varsa sağlık çalışanlarına kurumlarına terörist diyenlerdir.

Ülkenin yetkilileri her türlü terör eylem ve  söylemleriyle teröristlerle mücadele etmelidir, sükut ikrardandır;  teröre ikrar, terörist yapar

Selma SEVİNÇ

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.