NE YAPACAKSIN SÜLEYMAN SOYLU

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt: Süleyman Soylu 15 Temmuz kaos planını devam ettirecekmiş. Ne yapacaksın Süleyman Soylu

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcı Cemal Enginyurt Bizim TV Youtube kanalında Burcu Uğur'un sorularını yanıtladı. 

Son günlerde Süleyman Soylu ve Ümit Özdağ arasında yaşanılan tartışmaları gündem değiştirme olarak değerlendiren Enginyurt "Süleyman Soylu büyük bir hadsizlik ve edepsizlik etmiştir" dedi.

Cemak Enginyurt şöyle devam etti.
*Can ve mal güvenliğimizi teslim ettiğimiz bir adamın Bu ülkenin bir tek ferdine hayvandan daha aşağıdır demeye hakkı yok. Bu hadsizlik tir terbiyesizliktir, onuru varsa derhal özür dilemelidir.

*Süleyman Soylu biliyor ki görevi bittiği gün sokakta selam verecek adam bulamayacak. Bu ülkede hiç hoş anılmayacaktır. Öyleyse ben görevime devam etmeliyim diyor. Bunun içinde toplumda kargaşa yaratmayalıyım, kardeşi kardeşe düşman etmeliyim. Böylelikle sayın Recep Tayyip Erdoğan beni görevden alamamalı diyor.

*Samanyolu televizyonuna çıktığı günleri hatırlasın, Kanaltürk televizyonunda çıktığı günleri hatırlasın. Kimlerle nasıl ilişkileri olduğunu iyi hatırlıyoruz, biz Süleyman Soylu'nun.

*Süleyman Soylu 15 temmuz kaos planını devam ettireceğiz diyor. Ne yapacaksın Süleyman Soylu hepimizi öldürecek misin? 

RECEP TAYYİP ERDOĞAN GİDERSE ÜLKE BATAR

Cemal Enginyurt Recep Tayyip Erdoğan giderse ülke batar diyenlere tepki gösterdi ve şunları söyledi:

*Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu mavi gözlü dev adam Mustafa Kemal Atatürk öldü de bu cumhuriyet yıkılmadı da, ülkenin fabrikalarını satanlar gidince mi bu ülkeye batacak. Ülkeyi borç batağına sokanlar gidince mi bu ülke batacak. Ne Mutlu Türküm diyene yazılarını kaldıranlar gidince mi bu ülke batacak. 

Programı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=FDAxxB9aWXY

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.